Hakkımızda

Firmamız  2005 yılındaKurulmuş olup geçmişi 1998 dayanır.   Cam Filmi Satış ,Uygulama Dağıtım  hizmeti sunabilmek için .Kurulduğu yıldan itibaren bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin memnuniyetine önem vermiş, güvenli ve hızlı çözümler üretmiştir.

            2011 yılında hizmetiini   Autoforza otomotiv Ltd.Şti. ile Cam filminde  kaliteli ürün sunarak sektöre  ivme  kazandırmıştır.Bu alanda hizmet politikasını daima  müşteri odaklı tutarak ,Suratle hizmet ve Sürekli hizmet sloganı ile örgün dağıtım ve Bayilik ağı ile  Ülkemizde  Cam filmi  ihtiyaclarına en uygun çözümü sağlamayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz

 Profesyonel  personelimizle müşteri odaklı ve ihtiyaca en uygun  çözüm üretmek ve Sektörün  hayati can damara kabul ettiğmiz eğitim ve orjinal uygulama el aletleri ile  uygulamayı kolaylaştıran ulaşılabilir  ürün desteği sunarak,diğer firmalardan sektörde bir adım önde olmayı başarmıştır..

Misyonumuz

Autoforza otomotiv Ltd ailesi olarak  en gelişmiş Cam filmi  teknolojilerinin uygulandığı ve bir  çok kaliteli hammaddenin bir araya gelerek  kullanıldığı çok çeşitli metal püskürtmeli,kendin boyalı polyester  cam filmi ürünlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve satılmasında dünya söz sahibi bir fabrikanın Doğu  Avrupa ve Türki cumhuriyetlere satış ve lojistik hizmetleri sunan bir firmadır.

Konus uzmanlardan oluşan ekibimiz kalite,devamlılık  ve tutarlılık bakımından etkileyici özellikte olan ekibe sahiptir.

Hem kullanıcılarına hem de profesyonel  bağımsız montajcılara, projelere, mimarların müşterilerinin  takdirini kazanan ürünler geliştirilmektedir.Ürünlerini  pazara  sunmakta başarısı, örgün dağıtımı ile gelecek planlaması konusundaki kararlılğı, Yenilikçi, ileri teknoloji prensibinden ödün vermeden çalışan bir firmadır.

Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat, kaliteli hizmeti ile  sektörde çözüm ortakları ile çalışarak güvenilir hizmet sunabilmektir.

 

AUTOFORZA OTOMOTIV  LTD. ŞTİ.

Saygılarımızla

Yaztek Teknoloji Tasarım ve Kodlama:Yaztek Teknoloji.Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır. Site Yöneticisinden İzinsiz Kullanılması Suçtur.
Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip Edebilirsiniz